Zgorzelec komis samochodowy

Kupujemy gmole motocyklowe

Off 9
Kupujemy gmole motocyklowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Bardzo popularnym i często poszukiwanym akcesorium zabezpieczającym motocykl są gmole motocyklowe. Są to ramy wykonane z odpowiednio wygiętej bądź zespawanej rury, której główną rolą jest osłona motocykla podczas upadku w czasie jazdy, jak i przewrócenia się maszyny na parkingu. W zależności od modelu oraz przeznaczenia motocykla producenci oferują zazwyczaj dwa rodzaje tego typu osłon: gmole przednie i tylne.

Sprzedażą gmoli motocyklowych również zajmują się sklepy internetowe, które w swojej ofercie akcesoriów motocyklowych posiadają te dwa rodzaje. Przednie gmole motocyklowe są montowane przed silnikiem, a tylne motocyklowe montuje się w tylnej części pojazdu. Co więcej, można podzielić motocyklowe gmole ze względu na kształt. W motocyklach klasycznych i pojazdach typu chopper wykorzystuje się osłony, które mają kształt litery “u” lub “o”.

Na indywidualne życzenie klienta w wielu przypadkach wykonywane są specjalne konstrukcje gmoli, które nie tylko zabezpieczają maszynę przed uszkodzeniami podczas wywrotki ale ponadto nadają jej wyjątkowo ciekawego kształtu i charakteru. Usługa jest bardziej kosztowna niż zakup w sklepie internetowym i samodzielne ich zamontowanie, ale za to daje gwarancję solidnego montażu i starannie wykonanej konstrukcji.

W sklepach internetowych można znaleźć gmole na jednoślad w bardzo odpowiedniej cenie. Można je dobrać do konkretnego wzorcu pojazdu motocyklowego i zamontować bez wkraczania w strukturę motocyklu.

Podobne wpisy o samochodach oraz motoryzacji:

About the author / 

admin

Najnowsza ankieta:

Czu przez internet można zakupić tanie przyczepy samochodowe?

View Results

Loading ... Loading ...

Opinie oraz Komentarze:

Archiwa

Losowe wpisy motoryzacyjne:

  • opel zafira 2018

    Auto-Serwis Do zakładów samochodowych często trafiają powypadkowe auta, które przeznaczone są na kasację. Mechanicy rozkręcają uszkodzone środki transportu, po czym części samochodowe sprzedają lub wykorzystują wtórnie do napraw. Powstaje jednak poważny problem co zrobić z oponami. W warunkach przeciętnego zakładu niemożliwa jest utylizacja opon przez spalenie za terenem warsztatu. Takie działanie kończy się odpowiedzialnością wykroczeniową…

  • Czy bycie ślusarzem to dobry pomysł?

    Jeżeli jesteś taką osobą, która nie posiada jeszcze dużych umiejętności wymaganych na rynku pracy, być może najzwyczajniej w świecie bądź ślusarzem? W końcu szczera prawda jest taka, że aktualnie takie zawody jak przykładowo ślusarz powoli powracają do łask. Coraz większa ilość osób uzmysławia sobie, iż usługi ślusarskie czy mechaniczne także mogą dać całkiem niezłe pieniądze….

Kategorie